ZAMÓWIENIE WERSJI DEMONSTRACYJNEJ


ICAP/4 Windows Demo
Magnetics Designer PCB Export Formularz zamówienia

ICAP/4Windows Demo 8.x.11 Build 4444 (pojemność - 47 MB)
Wersja zawierająca 30 szablonów projektowych do układów zasilających oraz ich modeli z firmy ON Semiconductor. Zredukowana biblioteka, ale brak ograniczeń w dodawaniu modeli zgodnych z językiem SPICE3. Rozmiary symulowanego układu ograniczone do 20 elementów. Więcej szczegółów można znaleźć w opisie ograniczeń wersji demonstracyjnych. W pakiecie znajduje się Pomoc. Zawiera szczegółowy opis i porównanie różnych pakietów programowych, a także wprowadza użytkownika w działanie oprogramowania. Oprogramowanie działa w systemach operacyjnych Windows 98/ME lub NT/2000/XP/Vista/7/8/10 i wymaga 128 MB pamięci RAM i 30 MB wolnego miejsca na twardym dysku.
Ograniczenia wersji demonstracyjnej ICAP/4
Wersje demonstracyjne ICAP/4 są w zasadzie pełnymi, produkcyjnymi wersjami oprogramowania z ograniczeniem wielkości symulowanego lub projektowanego układu do 20 elementów. Można wprowadzać dane, analizować własne układy i symulować ich działanie lub prowadzić wymienione operacje na załączonych przykładach.
CECHAOPIS
Wprowadzanie schematów SpiceNet nie ma ograniczeń. Działa identycznie jak wersja pełna. IsSpice4 przyjmuje (akceptuje) tylko sieci połączeń (netlist) SPICE'a zawierające nie więcej niż 20 elementów podstawowych.
Łatwość użyciaZawierają kreatory analiz, samouczki w postaci filmów (jeśli są ściągnięte), interakcyjne sondy pomiarowe, automatyczny dobór parametrów analiz, szablony symulacji a także procedury do generacji rodzin krzywych w funkcji czasu i częstotliwości.
Rozmiar układu Rozmiar układu jest ograniczony do 20 elementów, szczególne ograniczenia odnoszą się do rozbudowanych podukładów
Cechy interakcyjneTak, zmiany wartości elementów i uruchomienie ponownej analizy interkcyjnie przy użyciu interfejsu SpiceNet-IsSpice4 interface.
Natychmiastowe wyświetlanie wynikówWyświetlanie natychmiastowe wyników, ponadto dodawanie przebiegów, kasowanie ich oraz zmiany skali po wykowaniu symulacji.
Typy analizAC, DC, Transient (stany przejściowe), Operating point (punkty pracy), Temperature (temperaturowa), Noise (szumowa), Distortion (zniekształcenia), Pole-Zero (zera i bieguny), Transfer Function (funkcja przejściowa), Fourier (analiza Fouriera) i Monte Carlo (analiza statystyczna).
Rodzaje automatycznych pomiarów osiągalne w analizach AC, DC, and Transient - Sensitivity (wrażliwość), RSS (Root Summed Square - średnia kwadratowa), EVA - (Extreme Value Analysis - analiza wartości granicznych).
ElementyWszystkie elementy programów SPICE 2 i SPICE 3
Analizy BehawioralneAlgebra Boole'a, transformacja Laplace'a, tablice, jeżeli-to (if-then-else).
Biblioteka modeliPonad 150 elementów
Analiza danychObejmuje pełne możliwości pomiarowe (sonda), wyświetlanie danych, drukowanie pomiary przebiegów, pomiary z użyciem kursora i obliczenia matematyczne związane z wyświetlanymi przebiegami.ICAP/4 PCB Export (pojemność - 19 MB)
Zawiera wersję demo oprogramowania Bartels AutoEngineer PCB.


Magnetics Design Software
Działanie pakietu demonstracyjnego „Magnetics Designer 4.1 Build 345” jest ograniczone do transfomatorów o dwóch uzwojeniach bez możliwości eksportu wyników. Biblioteka rdzeni jest ograniczona i nie może być uzupełniana przez użytkownika. Brak jest możliwości ostatecznego zapisu uzyskanych wyników.


Formularz zamówienia
Zamawiam

Pełna nazwa firmy Imię: Nazwisko:

Ulica: Numer: Nr kodowy: Miasto:


Adres do korespondencji:

Ulica: Numer: Nr kodowy: Miasto:

Osoba do kontaktów:

Imię: Nazwisko: Tel.: Fax: E-mail:

Komentarz:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę CAREL moich danych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997

Zobowiązuję się do wykupienia przesylki po jej nadejściu (koszt przygotowania nośnika - 20 zł - powiększony o koszt przesyłki priorytetowej wg cennika Poczty Polskiej)

Nazwy: CAREL® , Intusoft® , ICAP/4™, i Magnetics Designer™ są znakami zastrzeżonymi.
Wszystkie prawa zastrzeżone CAREL® 2002.
Autor strony: Paweł Rudnicki